دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
شنبه 30 شهریور 1398
مشاهده خبر
12

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، روز سه شنبه 11 خرداد  نخستین همایش علمی "راهبرد دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی" به همت پارک علم وفناوری، بنیاد نخبگان و دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر کشمیری رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، دکتر آقا کثیری ریيس مركز توسعه فناوري و صنايع پيشرفته وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهندس دانش رییس کارگزاری شرکت های دانش بنیان استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

این همایش در محورهای آشنایی با گفتمان دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی، آشنایی با حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت از شرکت های دانش بنیان، آشنایی با نحوه تاسیس شرکت دانش بنیان، نقش پارک های علم و فناوری در اقتصاد دانش بنیان و ارائه تجربیات مدیریتی درخصوص شرکت های دانش بنیان برگزارشد.

در این همایش دکتر اسماعیل پیرعلی رییس پارک علم و فناوری استان با اشاره به نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: شرکت های دانش بنیان در توسعه علمی و اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان کشور نقش مهمی دارد. دکتر پیرعلی تعداد شرکت های دانش بنیان استان را 12 شرکت عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال این رقم به 20 شرکت افزایش یابد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |