آذر باد نیرو پارسا

معرفی شرکت

زمینه اصلی فعالیت و ایده محوری واحد فناور:
“بهینه سازی سامانه های انرژی تجدید پذیر”

اهمیت فعالیت :
با توجه به برخورداری از پتانسیل مطلوب و مناسب انرژی های تجدید پذیر در کشور، توسعه منطقی این منابع ارزشمند و خدادادی موجه به نظر می رسد، چرا که از این طریق می توان در جهت اهداف توسعه پایدار نیز گام برداشت.
منابع انرژی از مهمترین عوامل و عناصر توسعه پایدار است. داشتن انرژی مناسب عمده ترین عامل اقتصادی جوامع صنعتی پس از نیروی انسانی است چرا که انرژی یک نیاز اساسی برای استمرار توسعه اقتصادی، رفاه اجتماعی، بهبود کیفیت زندگی و امنیت جامعه است.
اگر انرژی به نحوی تولید و مصرف شود که توسعه انسانی را در بلندمدت در تمام ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی تامین کند، مفهوم انرژی پایدار تحقق خواهد یافت، براین اساس می توان گفت تامین انرژی پایدار ضرورت توسعه پایدار است. به همین دلایل، در سال های اخیر کشورهای مختلف پیشرفته و در حال توسعه توجه فزاینده ای به انرژی تجدید پذیر (انرژی خورشید، باد، ژئوترمال و غیره) جهت ایجاد تنوع در استفاده از منابع انرژی و کاهش وابستگی به یک حامل انرژی و ملاحظات زیست محیطی برای دستیابی به انرژی پایدار معطوف داشته اند.
بالا رفتن قیمت سوخت های فسیلی، ملاحظات زیست محیطی، امنیت تامین انرژی، کاربری در پتروشیمی، پیشرفت فناوری و توجیه اقتصادی در برخی موارد از جمله عوامل تعیین کننده آینده انرژی های تجدید پذیر است.


آغاز به فعالیت و معرفی:
تیم “آذر باد” در سال۱۳۹۷ به نمایندگی آقای کاوه نکوئی در قالب هسته فناور و با ارائه ایده محوری “دنبال کننده خورشیدی دو محوره با گرای نجومی” موفق به استقرار در دوره رشد مقدماتی پارک علم و فناوری استان شد. در این دوره, هسته آذر باد فعالیت‌های مربوط به تثبیت ایده محوری، تکمیل تیم کاری و نیازسنجی و بازار یابی خود را برای محصولات آغاز نمود.

تبدیل وضعیت:
هسته آذر باد با ثبت شرکت “آذر باد نیرو پارسا” به شخصیت حقوقی تبدیل شده و در اسفند ماه ۱۳۹۹ با موفقیت در فرآیند داوری، وارد مرحله رشد پارک شد.

زمینه های فعالیت و همکاری :
*** آذر باد نیرو پارسا با تیمی متشکل از متخصصین حوزه مهندسی برق و مکانیک آماده همکاری با علاقمندان در زمینه های کاری مرتبط با (Smart Grid)، تولید انرژی الکتریکی تجدید پذیر، بهینه و هوشمند سازی سازه های نیروگاهی تولید برق تجدید پذیر، سیستم های کنترلی و حفاطتی میکروگرید(Micro Grid Protection Relays and Control)، بهینه سازی مصرف انرژی، بورس انرژی، خرید و فروش انرژی الکتریکی، سیستم مدیریت انرژی، نرم افزار (مدیریت تولید، انتقال و مصرف انرژی)، خرده فروشی انرژی الکتریکی و تنطیم قراردادهای دو جانبه نیروگاهی با کارخانجات صنعتی است.


اطلاعات تماس:
تلفن تماس:

9132801705

سایت اختصاصی واحد:

persiacompany.sme.ir

صفحه واحد در سایت مرکز رشد:

https://b2n.ir/q13555

رایانامه:

kaveh.nekoui@sdsteel.ir

آدرس: شهرکرد، شهرک صنعتی شهرکرد مجتمع نوآوری صنعتی شهدای فناوری پارک علم و فناوری

خدمات و محصولات

* تولید سازه های خورشیدی با دنبال کننده خورشیدی دو محوره
* سیستم خورشیدی پرتابل جهت استفاده در باغات کشاورزی و عشایر
* طراحی، تهیه، تامین، حمل، نصب، اجرا و تضمین عملکرد نیروگاه های تجدید پذیر(Solar E.P.C. Projects)
* طراحی، تهیه، تامین، حمل، نصب، اجرا و تضمین عملکرد شبکه های هوشمند انرژی الکتریکی (Smart Grid E.P.C. Projects)
* بهینه سازی نیروگاه های خورشیدی موجود
* بهره برداری، تعمیر و نگهداری نیروگاه های تجدید پذیر
* طراحی، تهیه، تامین، حمل، نصب، اجرا و تضمین عملکرد سیستم های حفاظتی( PSLD، OSLDو ... )
* خدمات بهینه سازی مصرف انرژی
* خدمات بورس انرژی
* خدمات خرده فروشی انرژی
* تولید نرم افزار سیستم مدیریت انرژی و شبکه های هوشمند
* تنطیم قرارداد های دو جانبه نیروگاهی با کارخانجات صنعتی
* شبیه سازی سیستم های الکتریکی و حوادث قابل وقوع به همراه قدرت تخریب و راهکارهای مقابله با آن
* طراحی، تهیه، تامین، حمل، نصب، اجرا و تضمین عملکرد سیستم های ارتینگ Earthing E.P.C.) Projects)