بازی سازان علم و ایده درنا ویرا

معرفی شرکت

واحد فناور "بازی سازان علم و ایده درنا ویرا" مستقر در دوره رشد به نمایندگی آقای میلاد بیگی بروجنی

زمینه اصلی فعالیت:
فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای کامپیوتری (بازی های رایانه ای)

ایده محوری واحد فناور:
طراحی و تولید بازی های میان وعده ایی موبایلی

اهمیت فعالیت :
امروزه تمامی افراد در تمامی سنین و سلیقه ها به دنبال راهکاری برای کاهش تنش فکری خود در تمامی ساعات شبانه روز هستند . یکی از کارهایی که اغلب افراد در مکان های مختلف برای کاهش تنش و استرس فکری خود انجام می دهند کار با تلفن همراه است . اما چیزی که باعث این امر می شود قابل دسترس بودن و یا به اصطلاح میان وعده ای بودن آپ ها، بازی ها و حتی خود تلفن همراه است . بازی های میان وعده ای بازی های کوچکی نیستند بلکه باید بر اساس این سه اصل طراحی و اجرا شوند: تلاش کمتر ، لذت بیشتر ، استفاده در همه جا
می توان گفت که بعضا برخی از این بازی ها نتایج نامطلوب را شامل می شوند و با اینکه در حال حاضر نمونه هایی در داخل تولید می شود اما این نمونه های موجود در بازار از هسته های مشابه خارجی استفاده کرده و در تولید هسته های جدید فعالیتی انجام نمی شود. می بایست با طراحی و توسعه ی هسته های مستقل این نوع بازی ها را تولید کرد و به سطح بالاتری رساند.

آغاز به فعالیت و معرفی:
تیم "Potoo Game" به نمایندگی آقای میلاد بیگی بروجنی از اردیبهشت ماه سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده و پس از گذشت یکسال و انجام مراحل پذیرش و داوری از اردیبهشت ماه 1399 در دوره رشد مقدماتی پارک علم و فناوری استان پذیرش شده و فعالیت خود را بعنوان هسته فناور در زمینه تولید بازی های میان وعده ای آغاز کرده است. این هسته در دوره رشد مقدماتی تثبیت ایده محوری، تکمیل تیم کاری و نیازسنجی و بازار یابی خود را برای محصولات شروع کرد.

تبدیل وضعیت:
هسته "Potoo Game" با ثبت شرکت "بازی سازان علم و ایده درنا ویرا" به شخصیت حقوقی تبدیل شده و در تیر ماه سال 1400 توانست به واحد های فناور مرکز رشد شهرستان بروجن بپیوندد.

توانمندی های قابل ارائه واحد:
طراحی بازی: هر پروژه ای ابتدا از یک ایده ساده شروع می شود و تمامی موارد درون بازی روی آن طراحی و پیاده سازی می شوند. که این طراحی شامل مکانیک بازی ، کنترل بازی ، طراحی گرافیکی (طراحی کانسپت ، مشخص نمودن سبک گرافیکی) و طراحی داستان می شوند.

توسعه ی پروژه : تیم ما از موتور یونیتی برای توسعه محصولات خود استفاده می کند و موارد مورد نیاز پروژه که در بخش طراحی به آنها اشاره شده است را در این بخش توسعه خواهد داد و هسته اصلی بازی را ایجاد می کند و همچنین تمامی موارد گرافیکی آماده شده در این بخش به پروژه اضافه خواهد شد.

انتشار در مارکت های داخلی و خارجی: در این مرحله پروژه بر اساس نیاز تعیین شده که در ابتدای شروع پروژه تعیین می شود، در مارکت مورد نظر بارگذاری شده و منتشر می شود که می توان در مارکت های Google Play Store ، App Store و کافه بازار بازی را بارگذاری نمود.

تحلیل و آنالیز داده های دریافتی از محصولات تولیدی: با توجه به اطلاعات دریافتی از کاربران و تحلیل این اطلاعات، برای قدم های بعدی پروژه تصمیم گیری شده و بازی براساس این اطلاعات بروزرسانی می شود.

زمینه های همکاری:
از ابتدای شروع فعالیت در مرکز رشد واحد های فناور بروجن ، این واحد با شرکت های ناشر بازی های میان وعده ای خارج از کشورمانند: Voodoo, Crazy Lab, Tapas Games و ... همکاری خود را آغاز کرده و توانسته ایم با استفاده از این همکاری نتایج مثبتی را در زمینه طراحی و تولید این سبک از بازی ها کسب کنیم.

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 09365377802
سایت اختصاصی واحد: www.Potoo.Games
رایانامه: Gmdv.Co@gmail.com
آدرس: شهرستان بروجن، بلوار شهید آیت الله مدرس، ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور بروجن پارک علم و فناوری

خدمات و محصولات

ساخت بازی های میان وعده ای (مخصوص تلفن همراه)
این شرکت در تولید بازی های میان وعده ای و یا به اصطلاح Snackible Game فعالیت می کند ، این بازی ها بر پایه تلفن همراه اجرا شده و باید قابلیت استفاده در هر زمان و مکان را جهت کاهش تنش فکری فرد داشته باشند.

محصولات ارائه شده واحد:
* Over Up! : تولید 1398
* Galaxy’s Chaos : تولید 1399
* Water Man : تولید 1399
* Balloon Man : تولید 1399
* Cheat Run : تولید 1400
* Ninja Mom : تولید 1400
* Crowd Train : تولید 1400