رایان تجارت دزپارت

معرفی شرکت

رایان تجارت دزپارت ”
نماینده واحد: آقای رضا باقری کاجی

اهمیت فعالیت :
با توجه به رونق اقتصاد خلاق به عنوان رویکردی نوین در عرصه اقتصاد، صنعت و فرهنگ که در تلاش است با ایجاد پیوند و تعامل میان این حوزه ها، ارزش اقتصادی و فرهنگی محصولات خلاق را به مثابه تولیدات ارزشمند در عصر حاضر نشان دهد، شاهد هستیم که در کنار شکل‌گیری شرکت های دانش‌بنیان در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، بخش دیگری از شرکت‌ها (شرکت های خلاق) که عمدتا در صنایع خلاق، فرهنگی و خدمات نوین و مبتنی بر فضای دیجیتال فعال هستند و ماهیت رشد ایشان بر مبنای خلاقیت، نوآوری و ارایه مدل های نوین کسب و کار می باشد، در زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی کشور ظهور کرده و مراحل رشد خویش را با شتاب پشت سر می گذارند.


آغاز به فعالیت و معرفی:
در راستای حمایت پارک علم و فناوری از شرکت های خلاق و نیز اهمیت این موضوع تیم “خانه شیلات” در سال ۱۳98 به نمایندگی آقای رضا باقری کاجی در قالب هسته فناور و با ارائه ایده محوری “ خانه شیلات (سامانه فعالین آبزی پروری)” موفق به استقرار در دوره رشد مقدماتی پارک علم و فناوری استان شد. در این دوره با تکمیل تیم کاری و تثبیت ایده محوری، هسته خانه شیلات فعالیت‌های مربوط به بازارسنجی، ارزیابی و تست بازار برای محصولات خود را آغاز نمود.


تبدیل وضعیت:
هسته خانه شیلات با ثبت شرکت “رایان تجارت دزپارت” به شخصیت حقوقی تبدیل شده و در دی ماه ۱۳۹9 با موفقیت در فرآیند داوری، وارد مرحله رشد پارک شد. واحد رایان تجارت دزپارت (آی مزرعه) با طراحی سامانه هوشمند در حوزه شیلات، با حذف واسطه ها و تامین نیاز تولید کنندگان بصورت مستقیم در رسیدن به حداکثر بازدهی مالی, یاری رسان پرورش دهندگان آبزیان, کارگاه های فرآوری آبزیان و… خواهد بود.استارتآپ آی مزرعه با پیوند بین مزرعه داران, ارائه دهندگان خدمات, تامین کنندگان نهاده ها, درج آگهی های روزانه, اعلام قیمت, دوره های آموزشی تخصصی و…. به منظور ارزش آفرینی در صنعت پرورش آبزیان به عنوان یکی از حوزه های دارای اولویت استان چهارمحال و بختیاری فعالیت دارد.فعالیت اصلی رایان تجارت دزپارت خرید وفروش تمام محصولات حوزه صنعت و کشاورزی، شیلات و دامپروری، تهیه و توزیع، خرید و فروش، صادرات و واردات کلیه اقلام مجاز بازرگانی، شرکت در کلیه مناقصات، مزایدات، همایشها، سمینار ها ونمایشگاه های دولتی، خصوصی، داخلی و خارجی است.


اخذ مجوز شرکت های خلاق:
شرکت “رایان تجارت دزپارت” در “حوزه فعالیت کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی” در تاریخ 9 دیماه 1399 در کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق تایید گردید.

سامانه استعلام شرکتهای خلاق:

http://ircreative.isti.ir/types.php?typid=17


زمینه های همکاری و تعامل:
*** رایان تجارت دز پارت با تیمی متشکل از متخصصین حوزه مهندسی صنایع، مدیرت و نرم افزار آماده همکاری با علاقمندان در زمینه های کاری مرتبط با تولید محتوی، نرم افزار و شیلات است.
اطلاعات تماس:
تلفن تماس:

09140232737

سایت اختصاصی واحد:

http://www.imazrae.ir/

صفحه واحد در سایت مرکز رشد:

https://b2n.ir/m26387

صفحه واحد در سایت ایکوموتیو:

https://list.ecomotive.ir/company/_

آدرس: شهرکرد، کوی فرهنگیان خیابان 11 اردیبهشت ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور واحد 243

خدمات و محصولات

محصولات و خدمات و توانمندی های قابل ارائه واحد:
شرکت رایان تجارت دزپار ت با برندآی مزرعه با راه اندازی یک سامانه هوشمند در حوزه شیلات و آبزی پروری محیطی را برای رشد تولیدات کشور فراهم آورد تا تولید کننده با آموزش های نوین و یکپارچه به بیشترین
بازدهی در کمترین زمان برسد.این ها در کنار بازاریست تا تولید کننده بتواند بطور مستقیم با خریدار در ارتباط
بوده ومحصول خود را در کمترین زمان بفروش برساند .

ازجمله فعالیت های شرکت به شرح زیر است :
1 همکاری با نظام مهندسی برای آموزش کارکنان .
2 برگزاری آموزش های حضوری وآنلاین برای پرورش دهندگان .
3 همکاری با شرکت های تولید کننده درام فیلتر واشعه یو وی به عنوان مشاور طرح .
4 خرید و فروش انواع ماهی قزل آلا و تخم چشم زده
5 خرید و فروش انواع ابزار و تجهیزات در حوزه شیلات
6 خرید و فروش انواع مکمل و داروهای مورد استفاده در حوزه شیلات