داده چکاوک یکتا ( داده چی)

معرفی شرکت

داده چکاوک یکتا (داده چی)”
نماینده واحد: آقای محمد احمدی مبارکه

معرفی واحد:
در اردیبهشت ۱۳۹۸ آقایان محمدرضا صالحی و محمد احمدی با عنوان هسته فناور “داده چی” و ارائه ایده محوری “تشخیص ناهنجاری و تحلیل تصاویر دوربین های مدار بسته مبتنی بر هوش مصنوعی”، موفق به استقرار در دوره رشد مقدماتی پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری شدند.

در این دوره با تکمیل تیم کاری و تثبیت ایده محوری، واحد چکاوک یکتا فعالیت‌های تحقیقاتی و تجاری خود را آغاز نمود. در ابتدای سال ۱۳۹۸ این واحد فناور با ثبت شرکت “داده چکاوک یکتا” به یک شخصیت حقوقی تبدیل شده و در مرداد ۱۳۹۸ با موفقیت در فرآیند داوری، وارد مرحله رشد پارک شد.

در دوره رشد واحد داده چی ، موفق به طراحی سیستم سبک و هوشمند “شمارش افراد از روی دوربین های مداربسته” شد. چندی بعد، “سیستم هوشمند تشخیص نقشه ی گرمایی و تراکم جمعیت در مکان های دارای دوربین های مداربسته” تولید و تست گردید.

از دیگر فعالیت های این واحد “تشخیص خرابی، زدگی و ناهنجاری خط تولید صنعتی با استفاده از دوربین های هوشمند” است.

داده چی هم اکنون موفق به تولید الگوریتم های هوش مصنوعی گردیده که با دقتی مناسب و در عین حال سبک امکان قرار گیری در خطوط تولید صنعتی به منظور تشخیص ناهنجاری های خط تولید به صورت اتوماتیک را داراست.

با توجه به ارتقای دانش فنی واحد داده چکاوک یکتا، این واحد فناور آماده همکاری در زمینه رفع ناهنجاری های خطوط تولید صنعتی با استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعیست.

زمینه های همکاری و تعامل:
***داده چکاوک یکتا با تیمی متشکل از متخصصین مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق آماده همکاری با علاقمندان به این زمینه های کاری در قالب پروژه های مشترک تجاری و تحقیقاتی است.

اطلاعات تماس:
تلفن تماس: 09357974779-09100604997

سایت اختصاصی واحد: https://b2n.ir/761968

پست الکترونیک: seyed.dehnavi75@gmail.com

صفحه واحد در سایت مرکز رشد: https://b2n.ir/618617

آدرس:شهرکرد، کوی فرهنگیان، خیابان ۱۱ اردیبهشت، ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری، واحد ۲۴۲

خدمات و محصولات

* تحلیل رفتار مشتریان از طریق پردازش تصاویر دوربین
* تشخیص حرکت های ناهمگون
* ارائه آنالیز های مختلف به درخواست کاربر مبتنی بر تصاویر معمولی
* توان پردازشی پایین
* بازار وسیع
* رفع ناهنجاری های خطوط تولید صنعتی با استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعی