پیشرو ایلدا توان

معرفی شرکت

تیم پیشرو ایلدا توان متشکل از مهندسین الکترونیک و مکانیک به نمایندگی آقای سجاد مرادی از شهریور ماه سال 1399 فعالیت خود را در قالب هسته پهتا آغاز کرده و پس از گذشت هفت ماه و انجام مراحل پذیرش و داوری از اردیبهشت ماه سال 1400 در دوره رشد پارک علم و فناوری استان پذیرش شده و فعالیت خود را بعنوان واحد فناور در زمینه تولید دستگاه کنترل کننده اتوماتیک پمپ آب شروع کرد .
معرفی سایت و برند:
محصول تولیدی این شرکت تحت برند “ایلدا” در فروشگاه اینترنتی این واحد به آدرس www.ilda-co.com و نیز در بسیاری از فروشگاه های ابزارآلات و پمپ آب عرضه می شود.

خدمات و محصولات

کنترل کننده اتوماتیک پمپ آب

زمینه اصلی فعالیت:
طراحی و ساخت در حوزه الکترونیک و مکانیک


ایده محوری واحد فناور:
تولید دستگاه کنترل کننده اتوماتیک پمپ


دستگاه کنترل کننده اتوماتیک پمپ آب:
این دستگاه یک دستگاه کاملا هوشمند در زمینه کنترل پمپ های آب خانگی بوده که عمل روشن و خاموش کردن ، حفاظت از پمپ و … را به صورت خودکار انجام می دهد. در این دستگاه از چندین سنسور آنالوگ فشار و جریان جهت بررسی و آنالیز تغییرات فشار آب ساختمان استفاده شده است که می تواند کنترل بسیار هوشمندی روی پمپ های آب داشته باشد. همچنین با طراحی بهینه قطعات مکانیکی دستگاه و نیز برد الکترونیکی آن توانستیم عمر دستگاه را تا حد زیادی افزایش داده و خرابی های رایج این دستگاه ها را بسیار کاهش دهیم.

طراحی صفر تا صد این دستگاه توسط متخصصین این شرکت انجام شده و کارایی های زیادی به آن افزدوه شده که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترل هوشمند پمپ آب
قابلیت نمایش جریان پمپ و جلوگیری از اضافه بار
قابلیت تنظیم حساسیت دیجیتال
نمایش فشار لحظه ای به صورت دیجیتال
افزایش طول عمر دستگاه
طراحی منحصر به فرد و سهولت در تعمیر و نگهداری

سایت واحد برای اطلاعات بیشتر:
http://ilda-co.com