کارن افزار زاگرس کیمیا

معرفی شرکت

واحد فناور کارن افزار زاگرس کیمیا به نمایندگی آقای رحمانی
شروع به کار و آغاز فعالیت:
تیم کارن افزار زاگرس کیمیا به نمایندگی آقای محمد رحمانی از آذر ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و پس ازانجام مراحل پذیرش و داوری در دوره رشد مقدماتی پارک علم و فناوری استان پذیرش شد و فعالیت خود را بعنوان هسته فناور در زمینه تراش و هونینگ سیلندر موتورسیکلت و خودرو آغاز کرد.


تبدیل وضعیت:
هسته کارن افزار زاگرس کیمیا با تثبیت ایده محوری “ساخت دستگاه های تراش و هونینگ سیلندر موتورسیکلت و خودرو ” و ثبت شرکت “ کارن افزار زاگرس کیمیا ” به شخصیت حقوقی تبدیل شده و دراردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با موفقیت در فرآیند داوری، وارد مرحله رشد پارک شد.

زمینه اصلی فعالیت:
طراحی وساخت ماشین ابزار وقطعات دقیق

ایده محوری واحد فناور:
دستگاه سیلندر تراش موتورسیکلت (خودرو ،قطعات خاص و موتورهای کشاورزی ،برق،آّب ،آسفالت بر و…)


این شرکت تلاش دارد به عنوان ،طراح و تولیدکننده تخصصی دستگاهای تراشکاری با تکنولوژی پیشرفته و استاندارد روز دنیا شناخته شود.

دستگاه های تولیدی با اسکلت بندی قوی ، ساختار دقتی بالا ، کارآیی و امکانات متنوع با قابلیت انعطاف زیاد و عملکرد مناسب برای کاربری های معمول و خاص طراحی و با کیفیت مناسب ساخته شده اند.

دستگاه ها دارای سیستم تابلوی برق ایمن و جدید بوده و کاملا منحصربفرد ، قدرتمند ، زیبا ، شکیل ، خوش فرم و داری طراحی پیشرفته و کاربردی هستند.


محصولات از مواد صنعتی و آلیاژهای خاص ، با کیفیت ماشینکاری مناسب ساخته شده و قبل از قرارگیری در خط مونتاژ تحت آزمایشهای فشرده اندازه گیرهای دقیق، کیفیتی آلیاژ ، تلورانس اجزا و قسمتهای متحرک ، بار خمشی ، فشار کششی ، سطح خوردگی ، درصد سختی ، فشردگی و تحمل پذیری آستانه شکست مولکولی قرار گرفته و بعد از اخذ تایید آزمایشگاهی مونتاژ میشوند.

هر دستگاه با رنگ دلخواه ، پایه و میز کار استاندارد و زیبا متناسب با مشخصات ارگونومی استادکار عرضه میشود.


خطای تراش که منجر به دو پهلویی مخروطی و حالت بیضی ، دوکی شکل و خطهای طولی – عرضی ایجاد شده که باعث گریپاژ ، کاهش کمپرس و قدرت موتور ، افزایش مصرف سوخت ، کاهش طول عمر رینگ و پیستون ، ایجاد صدا و افت کیفیت کارکرد موتور میشود ، در این دستگاه ها به کمک میله بالانس های تعادل 4گانه و تیغه قلم تراش منحصربفرد جدید طراحی شده اصلاح گردیده است.


عدم لرزش و نویز ، بیصدایی ، بالانس با دقت 0/01 و سرعت گردش متناسب ، باعث کیفیت بسیار عالی سطح تراش شده است.

از ویژگی های دستگاههای تولید شده تحمل آستانه کار (فشار بالای بار براده برداری عمیق بدون لرزش و سیلیپ) و دیرگدازی قلم تراش برای انجام کارهای سنگین و سریع مانند بوش تراشی می باشد.

توانمندی دستگاه سیلندر تراش CT-47 ، تراش کاملا دقیق استاندارد از سایز 47 تا 95 میلیمتر است و شامل سیلندرهای(یکپارچه باکارتل ، موتورسیکلتهای سبک و سنگین(تک ، دو ، ۳ و ۴ سیلندر) موتور کشاورزی (تیلر،اره،علف چین،سمپاش،برق،کفکش) ، ماشین راهسازی(کاتر،زمین کوب،ویبره) دریایی(قایق موتوری،جت اسکی) داخل تراشی لوله های صنعتی(پمپ های هیدرولیک) و تراش سیلندرهای خاص زاویه دار مورب و سربسته است.


سیلندر تراش شافت 47 صادراتی با ست کامل قلم تراش – ابزار فول – فیکسر سیلندر – میکرومتر(دیجیتال-آنالوگ) و پولیش فول سایز چند کاره با طول کارگیر بالا ،با میز و پایه کار و سیستم برق جدید و هوشمند عرضه میگردد.

سایر محصولات و خدمات قابل ارائه:
چهارشاخ پولیش وقطعات خاص

بوش جای خار وبلبرینگ چرخ عقب موتورسیکلت

زمینه همکاری:
– ساخت قطعات دقیق ماشین آلات صنعتی، از آنالیز و تهیه مواد اولیه تا قطعه نهایی

– تراشکاری انواع قطعات صنعتی و شفت و پوسته و غلطک و . . .

– طراحی، ساخت، تامین و تست انواع دستگاه های cnc

اطلاعات تماس:
تلفن:

09198412757

09133800978
سایت:

https://karenafzar.ir/

صفحه واحد در سایت مرکز رشد:

https://b2n.ir/w75239

صفحه مجازی اینستاگرام:

/ karenafzarmachinetool@

رایانامه:

mrsh2934@gmail.com

خدمات و محصولات

تراش و هونینگ سیلندر موتورسیکلت و خودرو:
دستگاه تراش و پولیش سیلندر انواع موتورسیکلت،قایق موتوری،ماشین آلات کشاورزی و خودرو با صلبیت بالا،ارتعاش کم ،دقت بالا و توانایی بسیار بالا با بکارگیری طراحی قوی و مهندسی